Marketer

Znajdziemy korzystne rozwiązanie Twojej sprawy!

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wypożyczalnia samochodów Stargard, Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Resus oferuje wynajem samochodów.
Jako wypożyczalnia oferujemy pojazdy:

- osobowe,

- ciężarowo-osobowe,

- ciężarowe,

- busy.

Działamy na terenie województwa Zachodniopomorskiego oraz Lubuskiego.
Na Państwa życzenie chętnie podstawimy nasz pojazd w dowolne miejsce, wskazane przez Was. Pojazd podstawi nasz konsultant, pozostając w kontakcie z Państwem by w razie potrzeby móc służyć Państwu pomocą.

 

Oprócz krótkoterminowego (1 – 30 dni) wynajmu aut, nasza wypożyczalnia samochodów Resus  prowadzi również wynajem długoterminowy, na bardzo preferencyjnych warunkach.
Jak wygląda wynajem auta w naszej wypożyczalni samochodów.


1. Sprawdzenie dostępności i rezerwacja samochodu
Nasz pracownik potwierdza dostępność samochodu i dokonuje rezerwacji wybranego auta. Do momentu potwierdzenia rezerwacji przez pracownika wypożyczalni rezerwacja jest rezerwacją wstępną i nie gwarantuje wynajmu samochodu.

 

2. Odbiór samochodu
Wynajęty samochód można odebrać w biurze wypożyczalni, lub po wcześniejszym ustaleniu innego adresu, we wskazanym przez wynajmującego miejscu .Podczas odbioru samochodu podpisana zostaje umowa wynajmu oraz protokół zdawczo-odbiorczy opisujący dokładny stan samochodu. Podczas odbioru samochodu należy okazać dwa dokumenty ze zdjęciem: prawo jazdy ważne na terenie Polski oraz dowód osobisty  lub paszport.

 

3. Użytkowanie samochodu
Podczas użytkowania samochodu jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zapewniamy pomoc techniczną i prawną podczas całego wynajmu.

 

4. Zwrot samochodu
W umówionym dniu, miejscu oraz czasie pracownik  odbiera wynajęty samochód. Podczas odbioru Klient wraz z pracownikiem naszej firmy sprawdzają stan samochodu i zapisują na protokole zdawczo-odbiorczym.

 

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź potrzebują naszej porady – bardzo prosimy o kontakt